Brak planów na wczasy? Już dziś wydzierżaw domek letniskowy w Szczawnicy, a na pewno wrócisz wypoczęty

Lato zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym to najwyższa pora na to, by stworzyć własne wakacyjne plany. Nie ulega kwestii, że niektórzy mają zaplanowany urlop już od minionego roku, jednakże znaczna większość ludzi zostawia tą sprawę na ostatnią chwilę. Jeśli i Ty przynależysz do tych osób to już teraz powinieneś zastanowić się co pragnąłbyś robić w tegoroczne, wakacyjne miesiące. Możliwości jest wiele, w związku z tym tylko od Ciebie zależy to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.

Sporo ludzi stawia na spędzenie wczasów w mieszkaniu, bowiem są typowymi domatorami. Wiadomo, że takie wyjście ma swoje plusy, jednak każdy z nas musi chociaż raz do roku opuścić swoje cztery ściany i wybrać się gdzieś, by odetchnąć od hałasu wielkiego miasta. Jeżeli nie wiesz, gdzie udać się w tym roku to prawdopodobnie warto byłoby zdecydować się na góry.

Pieniny - Zamek w Niedzicy

Autor: adzica
Źródło: www.sxc.hu

W Polsce najbardziej oklepane są Tatry i tam zdecydowana większość osób wybiera się na wczasy. O ile nie masz zamiaru spotkać swojego sąsiada z bloku to wtedy warto wyruszyć w Pieniny. Spływ Dunajca oraz zdobycie Trzech Koron to kluczowy punkty wizyty w tym regionie. Jeśli wraz ze znajomymi pragniecie wynająć wypoczynkowe domki Szczawnica niezaprzeczalnie będzie upragnionym miejscem, żeby rozpocząć poszukiwania – wynajem domków wypoczynkowych. Właśnie tutaj umiejscowione są różne obiekty turystyczne, gdzie z pewnością uda nam się wynająć domek (warto odwiedzić: domki letniskowe Jezioro Białe) albo camping.

Jeżeli nie chcemy zapłacić zbyt dużo pieniędzy to musimy postawić na obrzeża miasta, bo tam cena za nocleg jest dużo niższa. W dodatku w wielu przewodnikach, w jakich opisana jest Szczawnica szlaki turystyczne opisywane są właśnie z miejsc poza ścisłym centrum – Szczawnica szlaki. Ważne jest, aby wiedzieć, że to miejsce bezsprzecznie spodoba się również Twoim dzieciakom, bowiem prócz chodzenia po górach da się rozłożyć koc i odetchnąć nad Dunajcem.

Powinieneś rozważyć tą alternatywę, bo z pewnością spodoba się ona wszystkim członkom Twojej familii. Jeśli postawicie na wakacje w górach to koniecznie musicie w któryś weekend zwiedzić Szczawnicę, która ma faktycznie wiele do zaoferowania każdemu wagabundzie!