Czy opłaca się każdy urlop spędzać w ten sam sposób? Może tym razem zmienić troszkę charakter wyjazdów?

Niektórzy są przyzwyczajeni, iż każdy urlop spędzają w identyczny sposób. To dla nich wygodne wyjeżdżać z biurem podróży, bo nie muszą zajmować się planowaniem. Natomiast niektórzy mają sentyment do danego miejsca. Dlatego jeżdżą tam każdego roku. Może tak tym razem zmienić te stare nawyki?

Zapewne niektórzy będą zdziwieni po co je zmieniać, skoro tak jest wygodnie? Właśnie choćby po to, by przeżyć te wakacje z większą intensywnością oraz później mieć co wspominać, kiedy powrócimy po wakacjach (Jeśli szukasz kierunku na urlop sprawdź coral travel turcja wakacje) do biura. Jak mamy przez cały rok dla siebie tylko 26 dni urlopu, to warto je wykorzystać maksymalnie.

Paryż

Autor: Soreen D
Źródło: http://www.flickr.com

Tak na dobrą sprawę to niewiele pamięta się z dni przeleżanych na plaży (pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź). Znacznie bardziej zapada w pamięć czas spędzony aktywnie. Z tego względu warto w tym roku zdecydować się na kompletnie inną rzecz i samemu dostrzec różnicę.

Można przykładowo sprawdzić promocje na tańsze loty w wyszukiwarkach internetowych. Możemy nabyć dajmy na to bilet z Warszawy do Bułgarii, spędzić tam kilka dni, a następnie bilety lotnicze Sofia – Bruksela. Pooglądać Belgię oraz wrócić do Polski.

miasto

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

To jedynie jedna z ciekawych opcji, bo ilość ofert na tanie bilety jest bardzo duża. Natomiast możliwości, jeżeli chodzi o ciekawe miejsca nawet w Europie jest tak dużo, iż mamy co robić przez kilka kolejnych lat.

Jak mamy obawy co do dalekich wypraw, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy poznawali właśnie Europę (). Jak wypatrzymy tanie bilety lotnicze Paryż – Bukareszt, to znajdźmy inne pasujące połączenia. Możemy też część trasy przejechać pociągiem. To będzie również wyjątkowa przygoda.