Dokąd na urlop jesienią?

To lato okazało sięnajcieplejszym od co najmniej 130 lat. Kto zdecydował się na urlop w miesiącach wakacyjnych, nawet nad polskim morzem mógł podziwiać pełne słońce na niebie.

Lecz o ile jeszcze we wrześniu września będziemy mogli liczyć na słoneczną pogodę, tak w listopadzie na pewno sytuacja ulegnie zmianie. Co z wakacjami dla spóźnialskich? Co robić gdy szybko zapada zmrok, a deszczowa aura nie nakłania do wychodzenia z domu? Antidotum na zmianę nastroju będzie duża dawka słońca, którą jesienią znajdziemy jedynie za granicą.

Turcja, Pamukkale

Autor: Fredi Bach
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim zdecydujemy się na kupno biletów, porozmawiajmy, na jak dużo możemy sobie pozwolić. Zasobność portfela to czynnik, który należy wziąć pod uwagę. Inaczej podróżują osoby samotne, inaczej np. małżeństwo z dwójką dzieci.

Od wielu już lat wielkim zainteresowaniem cieszą się wycieczki typu last minute all inclusive. Ich głównym atutem jest cena. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego te oferty bywają w aż tak kuszących cenach. Zgadza się, 7-dniowy pobyt w Turcja – coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Turcja:3 – wycieczki za jedyny 1000 zł wydaje się tak tani, że aż… nierealny. Na nasze szczęście, dla biura podróży w chwili, gdy nie wyprzedało wszystkich biletów w danym kierunku, lepiej jest odzyskać przynajmniej część wkładu, niż płacić za puste miejsce w samolocie czy pusty pokój na miejscu.

Turcja to idealne miejsce na urlop zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych, najlepsze oferty na last minute all inclusive w Turcji znajdziesz tutaj. Turcja radolast minute all inclusivema tu mowy o nudzie! Zabytki i niezwykła, oryginalna architektura oczarują nas na długi czas. Turcja to także cudowne, schludne plaże oraz biegnące kilometrami bulwary.
Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym taniej go kupimy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o połowę! Warto więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć na odrobinę szczęścia!