Imprezy integracyjne dla personelu. Atrakcyjne propozycje.

Zorganizowanie eventu firmowego nigdy nie jest sprawą prostą, bo najczęściej należy pogodzić interesy wielu ludzi z konkretnej firmy, lecz nie zawsze z określonego środowiska, to znaczy z innych działów. Co należy zrobić, żeby impreza firmowa była udana?

zabawa dzieci

Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy chodzi o imprezy miejscowe – bez wyjeżdżania z miasta, przede wszystkim trzeba znaleźć fajną miejscówkę. Jeśli chodzi o lokalne imprezy firmowe Kielce mają całkiem sporo wartych uwagi lokalizacji – sprawdź. To, jakie z nich wybierzemy, zależy od uprzedniego wybadania upodobań pracowników firmy. Można uderzyć w sporty ekstremalne, jakich na co dzień nikt nie uprawia, możemy zorganizować imprezę integracyjną pod gołym niebem albo imprezę mobilizującą każdy dział do przygotowania jakichś rozrywek. Jeżeli całkowicie nie mamy głowy do organizowania tej imprezy, dobrze jest zwrócić się do ekipy spod szyldu imprezy firmowe Kielce, zajmującej się profesjonalnie organizacją takich eventów. Nie tylko możemy oczekiwać fachowej porady w tej sprawie i pomocy technicznej, ale także ekipa na pewno podpowie który hotel Kielce mogą zaoferować na całonocną balangę lub jaki klub muzyczny nada się na after party – tutaj. Jeżeli chodzi o wypad za miasto czy wyjazd na weekend, ekipa też może podpowiedzieć cenne informacje w temacie bazy noclegowej i doradzić jakiś niedrogi, ale o niezłym standardzie hotel Kielce nie powinny narzekać na brak tego typu miejsc.

Zaciekawił Cię omawiany artykuł? Jeżeli tak, to przeczytaj też uwagi ze strony, gdyż one również dotyczą podobnej problematyki.

Możliwe, że nasza impreza ewoluuje i ostatecznie zamieni się w festyn rodzinny. W tym wypadku dobrze jest zadbać o animatora czy też klauna dla dzieci, żeby rodzice mogli spędzić czas wspólnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich pociech. Dobrze sprawdzą się także dmuchane zamki czy duże bańki mydlane. Furorę zrobią także warsztaty dla maluchów typu „coś z niczego”, np. biżuteria z recyklingu.

Wiele firm non stop poszukuje atrakcyjnych scenariuszy i idei na integrację firmową i inne tego typu wydarzenia, dostosowując swoją ofertę i program do tematu przewodniego eventu. Bardzo ważne, by wszyscy goście fajnie się bawili i mieli w trakcie eventu sporo frajdy.