Najpopularniejsze trasy lotów

Mimo iż ogólnie lubimy zwiedzać cały świat i śmiało można stwierdzić, że cele naszych podróży są ograniczone praktycznie jedynie przez dostępne środki finansowe, na pewno jest parę takich tras, jakie cieszą się największą popularnością.

Dlatego przewoźnicy stale zwiększają ilość przelotów, by sprostać wymaganiom pasażerów.
Współcześnie działa wiele różnorodnych linii lotniczych. Do niedawna w naszym kraju teoretycznie mówiło się wyłącznie o jednym przewoźniku, lecz ostatnio na dobre zagościły się u nas

lot

Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com

liczne zagraniczne linie oraz pojawiło się kilka całkowicie nowych, rodzimych (znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie). Pomimo tej różnorodności trasy lotów oferowane przez rozmaite przedsiębiorstwa bardzo często są podobne. Wynika to z tego, że świat posiada sporo takich miejsc, które praktycznie wszyscy podróżujący chcą odwiedzić: Egipt, Grecja, Francja (zobacz: burgundia) – da się długo tak wyliczać. Te regiony oraz mnóstwo innych, o jakich tu nie wspomniano cieszą się ogromną popularnością już od dziesiątek lat, dlatego nic dziwnego, iż kolejne pokolenia chcą sprawdzić, co tak zachwycało ich poprzedników w tych miejscach. Trasy lotów są więc w dużym zakresie podobne, lecz to nie znaczy, iż przewoźnicy proponują niemalże taki sam asortyment – różnią ich maszyny, standard obsługi, ceny, godziny przylotów i tak dalej.

trasy lotów

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie wszystkie loty wiążą się z wakacjami – czasem wręcz przeciwnie. Sporo z nas pracuje za granicą, zatem lata w celach pracowniczych (dodatkowe informacje). Czasem także te podróże mają charakter rodzinny – kiedy chcemy odwiedzić najbliższych pracujących za granicą.

Wydaje się, że taki charakter mają często loty Kraków Londyn – kilka lat temu wiele młodych osób opuściło kraj, aby poszukać swojej szansy w Anglii. Z reguły największe natężenie tych lotów ma miejsce w grudniu.