Sezon bikini czas rozpocząć – w czym wyjść na plażę żeby wyglądać fenomenalnie?

Jak wiadomo, każda pani na plaży czy basenie pożąda czuć się sensacyjnie w swoim ciele, jednak także pragnie przyciągnąć obserwację mężczyzn. Można tegoż dokonać przez ubranie seksownego stroju kąpielowego albo też letniej narzutki, jaka ostrożnie obwiąże ciało. Jakie trendy przeważają w tym sezonie?

bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz na wybiegach i w marketach królują kostiumy przypominające koronkową bieliznę jak i te ogromnie artystycznie wycięte. Już prawie niedostępne są klasyczne push-up’y albo trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez mnóstwo lat przeważał na nie nurt, przekształcały się zaledwie nadruki bądź kolory.

Chwilowo nie znajdziemy już tego typu asortymentu. Królują topy z falbankami z delikatnie potężnymi majtkami, w stylu retro jak i seksownie powycinane oraz kapelusze na plaże. Te drugie wyjątkowo przykuwają atencję panów, możemy być pewne, iż wychodząc w tego rodzaju stroju nad wodę nie zdołamy odpędzić się od admiratorów. Aktualnie stroje plażowe z reguły wyprzedawane są w czerni, wspaniale komponuje się z lekką opalenizną a dodatkowo po jego odzieniu sprawia wrażenie ciemniejszej. Fascynująca konstrukcja w związaniu z kolorystycznym minimalizmem to zestawienie znakomite.

Przemyślne wykończenia, jak koronka, dodają kostiumowi specjalny charakter. Na nieszczęście, te są nieco kosztowne. Jeśli pragniemy wybrać bikini, jakie posłuży nam nie jedynie przez jeden sezon, będziemy musiały uiścić za niego z grubsza 200-300 złotych. W sieciówkach odszukamy tańsze odpowiedniki, ponieważ już za ok.około 100 złotych kupimy nieco gorszej jakości, jednakże wciąż piękny strój koronkowy. Drugi legendarny wzór z wycięciami i tasiemkami niezmiernie przebojowo prezentuje się na posturze.

Eksponuje on pozytywy a ukrywa felery sylwetki, kobieta ubrana w niego prezentuje się zniewalająco.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz tutaj (http://www.entrevilles.pl/alkohol-prezent-na-swieta/)? To oczywiście zbliżona problematyka, więc na pewno te teksty również są godne sprawdzenia.

Te stroje plażowe również jednak nie należą do najtańszych. W ofertach słynnych marek odnajdziemy takie za 300- 400 zł, z kolei modele z sieciówek w centrach handlowych będą nas kosztować około 150 zł.

Jeśli pragniemy, aby strój kąpielowy służył nam przez długi okres czasu, a nie zaledwie jeden sezon wakacyjny, wskazane jest w niego inwestować większą dozę funduszy. Każda pani chciałby czuć się idealnie i specjalnie czy to na basenie czy nad jeziorem, w związku z tym stroje plażowe to ważny szczegół stylizacji letniej. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyłącznie skierować się na zakupy.