Sprawdź jaki dopasować strój kąpielowy na tegoroczne wycieczki

Dobrze byłoby każdego ranka nie mieć problemu, w co się ubrać, by poczuć się zarazem komfortowo, zgodnie z obowiązującą modą i ponadto doskonale w tym wyglądać. Łatwo się poruszać wśród modowych nowinek i tak samo z łatwością pozbywać się ubrań z minionej epoki.

Zawsze mieć wiedzę na temat, co nadaje się do własnego sposobu ubierania i jak to trzeba ubierać. Ale w praktyce bywa różnie i część – a może nawet zdecydowana większość – panien raz po raz zauważa, że nie ma w co się ubrać. Żeby być kobietą trendy, w pozytywnym znaczeniu, potrzeba naprawdę ogromnej siły charakteru, by nie stać się niewolnicą mody. Nienagannym jest by rozeznawać w tendencjach

Strój kąpielowy

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com

określonego sezonu. Mieć rozeznanie, co jest właśnie oferowane ale wybierać z tego to, co pasuje do figury i jest w zgodzie z własnym systemem myślenia. Już niebawem nastaną słoneczne weekendy i upragnione wczasy. W związku z nadchodzącym sezonem urlopowym musimy przemyśleć przede wszystkim miejsce i czas urlopu. Gorące lato, to także nowe trudne wybory związane z dokupowaniem ubrań na lato. Ochoczo zabieramy się za kupno nowych kostiumów plażowych, zwiewnych sukienek, tunik i szlafroków a wszystko po to, by jak najlepiej pokazać się nad wodą. Moda plażowa jest sporym testem z uwagi na to, że więcej odsłania niż zakrywa.

Jeżeli dalej fascynuje Cię to zagadnienie, to odwiedź stronę (https://www.briju.pl/bizuteria/bizuteria-na-prezent-dla-przyjaciolki) a tutaj na pewno znajdziesz wiele danych na omawiany temat.

Tego roku na półkach sklepowych możemy odszukać stroje plażowe 2015 – np. kąpielowe 2015, nowe wzory i kolory.

Żeby prawidłowo dopasować strój do kąpieli należy znać swoją własną sylwetkę. Sylwetka niskiego wzrostu oraz filigranowa oraz jak to najczęściej bywa przy takiej figurze, z małym biustem, wymaga wizualnego powiększenia piersi i wydłużenia nóg – całość tutaj. Do takiej sylwetki powinno się kupić biustonosz z usztywnianymi miseczkami lub też z powiększającymi wkładkami. Pomimo niedużego wzrostu i drobnej budowy ciała nie powinno się ubierać skąpych strojów, dlatego, że sprawią, iż sylwetka stanie się jeszcze bardziej filigranowa. Aby optycznie wydłużyć nogi i dołożyć trochę centymetrów, można kupić wysoko wycięte figi.