Urlop w Bułgarii – zachwycające krajobrazy, interesujące atrakcje

Po męczącej zimie, która bardzo dała nam w kość, nadeszła wreszcie ukochana wiosna. A razem z nią cieplejsze dni. To właśnie słoneczko, którego jest już bardzo dużo, nastraja nas pozytywnie do życia. I tylko myśl o zbliżającym się sezonie urlopowym pomaga nam jakoś przeżyć za biurkiem.

wakacje nad morzem

Autor: picturesofyou-
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy nikogo nie ma, przeglądamy katalogi biur podróży i rozmyślamy o wspaniałych wyprawach. Najwyższa pora zdecydować się na coś konkretnego, ponieważ jeszcze moment i będzie ciężko o miejsca noclegowe. Kochamy spędzać wakacje w ciepłych miejscach. Mamy dosyć naszej kapryśnej pogody i pragniemy się porządnie powygrzewać na słońcu. wczasy nad jeziorem (kliknij hiperłącze) w Słonecznym Brzegu to pewność, że dobrze zrelaksujemy się. To bułgarskie wybrzeże zapewnia nam złociste plaże, cudowne morze oraz dużo przeróżnych atrakcji. Wystarczy wspomnieć o bułgarskiej kuchni, którą pokocha każdy.

Do tego wyśmienite wina, które podkreślają znakomity smak tutejszych dań. Spędzając wakacje w Bułgarii najlepiej stołować się w małych knajpkach. Wówczas będziemy mieć gwarancję, że posiłki będą naprawdę z tych okolic. Bułgarzy to wyjątkowo sympatyczny i radosny naród. Spędzając wakacje (więcej o Coral Travel Wezyr Holidays) w Słonecznym Brzegu z pewnością nie jesteśmy w stanie się nudzić. Tutejsi mieszkańcy są także bardzo otwarci i szybko nawiążemy z nimi nić porozumienia.

Imprezy przeciągają się tu do białego rana i zwykle są suto zakrapiane alkoholami. Bułgarzy są również wyjątkowo namiętni i uwielbiają jasnowłose kobiety, dlatego panowie powinni pilnować swe żony cały czas. Bułgaria to kraj stworzony do odpoczynku.
Jeśli chcemy przeżyć cudowne wakacje w tym pięknym kraju, warto się pospieszyć z zarezerwowaniem biletów. Można również odważyć się i oczekiwać na oferty last minute do Bułgarii – Jeżeli natomiast chcemy mieć pewność, że te wczasy spędzimy właśnie w Bułgarii, odwiedźmy agencji turystycznej już teraz. Z takiej wyprawy na pewno wrócimy bardzo zadowoleni.