Wakacje poza krajem – oczywiście tak! Bułgaria, Cypr lub Costa Brava last minute to propozycja niedrogiego wyjazdu

Niezmiennie jeździcie nad polskie morze martwiąc się, iż nie natraficie na dobrą pogodę? Może nadszedł czas, by wybrać się gdzie indziej?
[IMG=1401/52d646849f5e8___flickr_11437078575

Niezmiennie jeździcie nad Bałtyk obawiając się, iż nie traficie na ładną pogodę? Może nadszedł czas, żeby wybrać się gdzie indziej?
Wczasy zagraniczne są, naturalnie, przeważnie droższe aniżeli krajowe, zanim jednak całkowicie wykluczycie tę opcję trzeba przekonać się, czy będzie tak w każdym przypadku.
Sylwester 2012/2013

Źródło: ruszajwpolske.pl

Jeśli policzymy cały koszt wczasów nad polskim morzem w szczycie sezonu, w dobrym pensjonacie może się okazać, że wcale nie musi to być niewielki wydatek. Dodatkowo dochodzi ewentualność, iż pogoda nie dopisze i zamiast dobrego wypoczynku przed następnym czasem ciężkiej pracy czy nauki będziecie mieć stres. Jeśli macie dzieci, to pewnie wydacie dodatkowe kwoty na zajęcie ich podczas deszczowej pogody w kinie, w markecie lub na krytym basenie. Wy też raczej wolelibyście pić drinki na słonecznej plaży niż w przygnębiającym barze w czasie deszczu.

wyspy kanaryjskie

Źródło: pixabay.com

Kiedy zatem interesują was wczasy zagraniczne czy wiesz, że… wystarczy właściwie zabrać się za poszukiwanie ofert. Naturalnie, jeśli planujecie wczasy dużo wcześniej i chcielibyście od razu wykupić pobyt w konkretnym terminie – będzie to znacznie więcej kosztowało. Także sprecyzowany kierunek, taki jak koniecznie Włochy, może was trochę ograniczać lub nawet wykluczać możliwość wyszukania taniej oferty.

Reasumując – wybierając last minute należy wykazać się elastycznością, cierpliwością, mocnymi nerwami i włożyć trochę wysiłku w poszukiwanie ofert. Jednak jeśli chcecie wyjechać na południe Europy, taki rodzaj może być jedynym dostępnym dla waszego wakacyjnego funduszu. Na przykład, jeśli interesuje was Hiszpania, szczególnie Costa Brava last minute (zobacz: teneryfa last minute z niemiec) eccoholiday będzie naturalnie rozwiązaniem, na które bez trudu będziecie w stanie sobie pozwolić. Wcale nie musicie przy tym zrezygnować z odrobiny luksusu czy zmniejszać wymagania. Nierzadko zdarza się, że dobre oferty, z rozmaitych przyczyn są dostępne do ostatniej chwili. Poziom hotelu jest w tym przypadku taki sam. Przy odrobinie szczęścia może udać wam się trafić na wczasy na całkiem dobrym poziomie za dużo mniejszą kwotę

. Oferta na Costa Brava last minute może być odczuwalnie tańsza niż ta kupiona w normalnym trybie.
Mamy nadzieję, że po lekturze tego tekstu jesteście przekonani, że wczasy poza Polską mogą być dla was dostępne.