Z jakiego powodu tak naprawdę zimowy wyjazd na narty do Polski to świetny pomysł?

Okres zimowy to sezon narciarskiego szaleństwa. Żeby na jakiś czas oderwać się od rzeczywistości i wykorzystać zimę warto pojechać na narty oraz pozostałe dyscypliny sportowe w góry. Pytanie brzmi jednak, gdzie właściwie pojechać?

Zakopane - Kasprowy Wierch

Autor: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com
Modne są podróże do zagranicznych kurortów narciarskich. Turyści upodobali sobie Francję, czy Włochy. Nie można jednak zapomnieć, że w naszym kraju również są świetne warunki do szusowania. Dlatego też, gdy zastanowisz się, gdzie na nart wybrać się w następnym roku, odpowiedź jest prosta – gdzie wybrać się na narty. Do Polski! Zgodnie z zasadą „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „narty zakopane”, aby przeglądnąć zdjęcia. Zdjęcia, które obejrzysz przekonają cię, że warunki panujące w naszych górach ani trochę nie są gorsze od tych w zachodnich krajach. Poza tym wyjazd do Zakopanego, czy Białki Tatrzańskiej to coś więcej, niż narty, to również możliwość poznania miejscowej kultury, obyczajów,ludzi oraz gastronomii. Kto z nas nie kocha oscypka? Kto nie pojechałby na kulig?

szlaki turystyczne - Tatry

Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com

Kto nie usiadłby przy kominku przy akompaniamencie góralskiej kapeli przygrywającej znane wszystkim miejscowe piosenki. Nie można zapomnieć także, że wyjazd do Polski oznacza płatność polską walutą. Dzięki temu taki urlop będzie kosztować nas znacząco mniej, niż ten, za który zapłacimy w euro. Jeśli zbrzydnie ci zimowe szaleństwo wtedy możesz skorzystać z term, które w Polsce stają się coraz bardziej powszechne. Gorąca kąpiel pod odśnieżonymi Tatrami to niesamowicie kusząca propozycja wypoczynku. Dzięki temu twoje mięśnie wypoczną po ogromnym wysiłku, jakim są zjazdy na stoku, a Twój umysł zrelaksuje się oglądając śliczne widoki.

Jeżeli jeszcze myślisz, gdzie na narty pojechać w następnym sezonie to nie wahaj się wybrać polskich gór.

To przyciągający oko artykuł, jednak dodatkowo zgłąb również inny pokrewny i równie niebanalny wpis – my zalecamy to źródło.

Interesujące widoki,przystępne ceny, ogromna ilość innych rozrywek oprócz nart. To tylko jedne z wielu rzeczy, jakie zagwarantuje nam taki urlop. Nie czekaj, wyszukaj „narty zakopane” lub inne miasto górskie w naszym kraju, które cię interesuje i sprawdź oferty, jakie są dostępne.