Archiwum "plaza"

Dni wolne w morskim klimacie? Przeczytaj, w którym miejscu dobrze wypoczniesz, a jednocześnie interesująco spędzisz czas

admin

Zbliżają się wakacje i za niedlugi czas spora część Polaków wyruszy na swój upragniony urlop. Chociaż biura podróży kuszą oryginalnymi wycieczkami poza granicą Polski, mnóstwo osób wciąż niezmiennie decyduje się na rodzime klimaty. Polska to kraj, który ma wszystko – pasma górskie, zbiorniki wodne i jeziora, morze. Choć nikt nie może zagwarantować upalnych dni podczas wakacji, Polacy i tak chętnie decydują się na rodzime morze.

Czy warto skusić się na wynajem nowoczesnego domku przy plaży?

admin

Sporo osób pragnie spędzić wakacje nad morzem, stawiając zarazem na nocleg o jak najlepszej klasie. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na wynajem domku, kierując się oczywiście indywidualnymi ograniczeniami finansowymi. Czasami wspaniałym rozwiązaniem jest skuszenie się na znacznie dłuższy wynajem, na przykład na okres dwóch miesięcy.

Pracowity okres dla biur podróży

admin

Skończył się szkolny rok rozpoczął się przeto czas żniw dla szeroko rozumianej branży turystycznej, i to nie wyłącznie dla turystyki zagranicznej. W owym sektorze częstokroć umowy podpisuje się o wiele wcześniej.

Atrakcyjne plaże za granicą

admin

Na wakacyjne wojaże za granicami państwa, Polacy ochoczo wyruszają do Chorwacji. Dubrownik i jego okolice to idealny wybór. Przepiękne pejzaże, gwarantowana pogoda, tysiące wysepek, rezerwaty przyrody, stare zabytki, również zadziwiające potrawy. Chorwacja to kilometry plaż, tysiące wysp i błękitna woda. To sprawia, że kraj ów od lat jest oblegany przez Polaków.