Archiwum "plaza"

Pracowity okres dla biur podróży

admin

Skończył się szkolny rok rozpoczął się przeto czas plonów dla szeroko rozumianej turystycznej branży, i to nie tylko dla turystyki zagranicznej. W tym sektorze z reguły umowy parafuje się dużo wcześniej.

Dni wolne w morskim klimacie? Przeczytaj, w którym miejscu dobrze wypoczniesz, a jednocześnie interesująco spędzisz czas

admin

Niedługo będą wakacje i za niedlugi czas duża część Polaków ruszy na swój wymarzony urlop. Choć agencje podróży wabią oryginalnymi wycieczkami poza granicą Polski, mnóstwo osób nadal niezmiennie wybiera rodzime klimaty. Polska to kraj, który ma wszystko – pasma górskie, zbiorniki wodne i jeziora, Morze Bałtyckie. Choć nikt nie odważy się zagwarantować upalnych dni podczas wakacji, Polacy i tak chętnie wybierają swoje morze.

Atrakcyjne plaże za granicą

admin

Na wakacyjne wojaże za granicami państwa, Polacy chętnie wyjeżdżają do Chorwacji. Dubrownik i jego sąsiedztwa to znakomity wybór. Cudne pejzaże, gwarantowana aura, tysiące wysp, rezerwaty przyrody, stare zabytki, oraz fantastyczne potrawy. Chorwacja to kilometry plaż, tysiące wysp i lazurowa woda. To sprawia, że kraj ów od lat jest oblegany przez Polaków.

Wyśnione wczasy – na jakie oferty wczasów można zwrócić uwagę?

admin

Niepospolite kontrasty oraz zabytki kultury powodują, iż Indonezja jest nadzwyczaj interesującym celem podróży. To interesujący świat, na który składają się śliczne plaże, wielkie wulkany, zielone pola ryżowe, maleńkie wsie ukryte w dżungli oraz serdecznie nastawieni mieszkańcy. Stare, przekazywane z pokolenia na pokolenie obyczaje w dalszym ciągu mają największy wpływ na życie współczesnych Indonezyjczyków, jacy przez pląsy, uroczystości oraz procesje czczą swe bóstwa i duchy.