Archiwum "plaza"

Dni wolne w morskim klimacie? Przeczytaj, w którym miejscu dobrze wypoczniesz, a jednocześnie interesująco spędzisz czas

admin

Zbliżają się wakacje i za niedlugi czas duża część obywateli Rzeczypospolitej ruszy na swój wymarzony urlop. Chociaż biura podróży wabią egzotycznymi wycieczkami poza granicą naszego państwa, mnóstwo osób wciąż niezmiennie decyduje się na rodzime klimaty. Polska to kraj, który posiada wszystko – góry, jeziora, Morze Bałtyckie. Choć nikt nie może zagwarantować upalnych dni podczas wakacji, Polacy i tak chętnie decydują się na swoje morze.

Pracowity okres dla biur podróży

admin

Skończył się rok szkolny rozpoczął się więc czas plonów dla szeroko rozumianej turystycznej branży, i to nie jedynie dla turystyki zagranicznej. W owym sektorze częstokroć umowy podpisuje się dużo wcześniej.

Atrakcyjne plaże za granicą

admin

Na wakacyjne wojaże za granicami państwa, Polacy chętnie wyjeżdżają do Chorwacji. Dubrownik i jego sąsiedztwa to znakomity wybór. Cudne pejzaże, gwarantowana aura, tysiące wysp, rezerwaty przyrody, stare zabytki, oraz fantastyczne potrawy. Chorwacja to kilometry plaż, tysiące wysp i lazurowa woda. To sprawia, że kraj ów od lat jest oblegany przez Polaków.

Wyśnione wczasy – na jakie oferty wczasów można zwrócić uwagę?

admin

Niepospolite kontrasty oraz zabytki kultury powodują, iż Indonezja jest nadzwyczaj interesującym celem podróży. To interesujący świat, na który składają się śliczne plaże, wielkie wulkany, zielone pola ryżowe, maleńkie wsie ukryte w dżungli oraz serdecznie nastawieni mieszkańcy. Stare, przekazywane z pokolenia na pokolenie obyczaje w dalszym ciągu mają największy wpływ na życie współczesnych Indonezyjczyków, jacy przez pląsy, uroczystości oraz procesje czczą swe bóstwa i duchy.