Archiwum "gory"

Zakopane – wspaniała wyprawa. Co radzą specjaliści

admin

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują wierzchołki gór. Sanatoria i hotele wypoczynkowe zapraszają zwiedzających z kraju i całego świata przez cały rok. Duża baza schroniskowa sprzyja turystyce i odpoczynkowi. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Jak zaplanować swój wyjazd w polskie góry, by ciekawie spędzić wolny czas?

admin

Wiele osób marzy o wolnym od codziennych obowiązków czasie. A jeśli już taki dzień nadchodzi za wszelką cenę próbują odbiec od zwykłych obowiązków. Rewelacyjnym na to rozwiązaniem jest wyjazd w nieznane zakątki. Niecodzienną propozycją są polskie góry. Mają one dobry wpływ dla samopoczucia. Ponadto fascynują pięknymi krajobrazami.

Pieniny Zachodnie są niepowtarzalne i odmienne o każdej porze roku

admin

Odludzie, nieskażona natura, cudowne, tajemnicze góry. Pieniny kusiły zawsze niespokojne duchy i niepokornych twórców. W sezonie letnim Pieniny są najludniejsze. Dzień jest długi, a szlaki suche, więc można do woli wędrować. To pora barw i zapachów. Możemy wejść na połoniny albo górskie łąki.