Archiwum "gory"

Jak zaplanować swój wyjazd w polskie góry, by ciekawie spędzić wolny czas?

admin

Wiele osób marzy o wolnym od codziennych obowiązków czasie. A jeśli już taki dzień nadchodzi za wszelką cenę próbują odbiec od zwykłych obowiązków. Rewelacyjnym na to rozwiązaniem jest wyjazd w nieznane zakątki. Niecodzienną propozycją są polskie góry. Mają one dobry wpływ dla samopoczucia. Ponadto fascynują pięknymi krajobrazami.

Zakopane – wspaniała wyprawa. Co radzą specjaliści

admin

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest interesujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zachęcają do przyjazdu podróżników z kraju i całego świata przez cały rok. Rozmaita baza hotelowa sprzyja turystyce i rekreacji. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Pieniny Zachodnie są niepowtarzalne i odmienne o każdej porze roku

admin

Odludzie, nieskażona natura, cudowne, tajemnicze góry. Pieniny kusiły zawsze niespokojne duchy i niepokornych twórców. W sezonie letnim Pieniny są najludniejsze. Dzień jest długi, a szlaki suche, więc można do woli wędrować. To pora barw i zapachów. Możemy wejść na połoniny albo górskie łąki.