Archiwum "morze"

Pracowity okres dla biur podróży

admin

Skończył się szkolny rok rozpoczął się przeto czas plonów dla szeroko rozumianej turystycznej branży, i to nie tylko dla turystyki zagranicznej. W tym sektorze z reguły umowy parafuje się dużo wcześniej.

Dni wolne w morskim klimacie? Przeczytaj, w którym miejscu dobrze wypoczniesz, a jednocześnie interesująco spędzisz czas

admin

Niedługo będą wakacje i za niedlugi czas duża część Polaków ruszy na swój wymarzony urlop. Choć agencje podróży wabią oryginalnymi wycieczkami poza granicą Polski, mnóstwo osób nadal niezmiennie wybiera rodzime klimaty. Polska to kraj, który ma wszystko – pasma górskie, zbiorniki wodne i jeziora, Morze Bałtyckie. Choć nikt nie odważy się zagwarantować upalnych dni podczas wakacji, Polacy i tak chętnie wybierają swoje morze.

Atrakcyjne plaże za granicą

admin

Na wakacyjne wojaże za granicami państwa, Polacy chętnie wyjeżdżają do Chorwacji. Dubrownik i jego sąsiedztwa to znakomity wybór. Cudne pejzaże, gwarantowana aura, tysiące wysp, rezerwaty przyrody, stare zabytki, oraz fantastyczne potrawy. Chorwacja to kilometry plaż, tysiące wysp i lazurowa woda. To sprawia, że kraj ów od lat jest oblegany przez Polaków.

Czym wyróżnia się Szwajcaria Kaszubska

admin

Wakacje muszą być czasem atrakcji albo odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze prosto jest wyszukać dobry i niedrogi nocleg w miejscu, jakie nadzwyczaj chce się odwiedzić. Gdzie znaleźć najlepsze oferty noclegowe, to obecnie dla wielu dość ciężkie pytanie. Wakacje, bez względu na miejsce do jakiego odpowiednia osoba chce się udać, należy planować z pewnym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem problemów ze znalezieniem dobrych ofert.